KONCERTAI

NUO RETRO IKI ROCK 'N' ROLL'O

Kviečiame į užburiantį vakarą. Klasika tapusios populiarios melodijos atgys mokytojų namuose. Koncerte skambės Julio Iglesias, Joe Dassin, Frank Sinatra, Elvis Presley ir populiariausios Itališkos bei legendinės, laikui nepavaldžios lietuviškos melodijos.

Valdemaras Frankonis - legendinis dainų atlikėjas, daugiau kaip 50 - metų scenoje. Valdemaras puikiai žinomas dėl savo pasiekimų ir indėlio Lietuvos muzikoje. Be šio atlikėjo nevykdavo nei vienas žymesnis koncertas Lietuvoje. Tiek kaip solistas, tiek kaip legendinio „Žvaigždžių kvarteto" narys koncertavo Europos, Amerikos, Azijos ir Afrikos šalyse. Jo balsas - plataus diapazono, geba atlikti bet kokio muzikinio stiliaus kūrinį, o repertuaras įvairiomis kalbomis.

Su Valdemaru scenoje kartu scenoje pasirodys ir muzikos scenoje žinomi atlikėjai:

Justinas Stanislovaitis - atlikėjas, aktorius, bardas, dainų tekstų bei muzikos autorius.

Salvijus Žeimys - būgnai. Koncertuojantis ir koncertavęs su tokiomis grupėmis kaip "Skylė", "Katedra", "Rojaus Tūzai", "Antis", "Atalyja", "Justin 3"

Liucija Nanartavičiūtė - aktorė, dainininkė, dainų muzikos ir tekstų autorė.

Rasa Kaušiūtė - dainininkė, dainų kūrėja, vokalo pedagogė.

Justinas Stanislovaitis

Gruodžio 29 d. 19:00 kviečiame į Justino Stanislovaičio dainuojamosios poezijos vakarą klube "Artistai".

Girdėsite dainomis virtusius poetų Tado Žvirinskio, Ilzės Butkutės ir paties Justino eilėraščius.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ įkūrėjas ir siela. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybėje pasaulio radijo stočių. Atradęs dainuojamąją poeziją, Justinas išleido studijinį albumą „Daugiabučio istorijos“.

Koncerte skambės kūriniai iš abiejų dainuojamosios poezijos albumų: "Daugiabučio Istorijos" ir naujausio albumo "3 Valanda Nakties".

RENGINYS NEMOKAMAS

JAUKIŲ KALĖDŲ!

Gruodžio 26 d., sekmadienį, 14 val.

UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

JAUKIŲ KALĖDŲ!

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas / gitara

AGNĖ DOVEIKAITĖ, smuikas

Programa

Elton John, Coldplay, Beyonce ir kt. Autoriniai J. Stanislovaičio kūriniai.

Kas gali būti geriau nei gražiausios dainos, kurios priverčia širdis plakti stipriau? Kviečiame praleisti šventinę popietę Užutrakio dvare, pasvajoti ir pakeliauti muzikos garsais kartu su nuostabiais atlikėjais – smuikininke Agne Doveikaite ir dainininku Justinu Stanislovaičiu, kurie, pasitelkę išmaniąsias technologijas, gitarą, balsą, smuiką ir audio inžineriją žada sukurti įsimintino jaukumo atmosferą.

Agnė Doveikaitė pradėjo griežti smuiku būdama 6 metų. Atlikėja yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, garsių tarptautinių projektų „Kremerata Baltica“ ir „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje dalyvė. A. Doveikaitei už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali Lietuvos Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Įveskite savo el. paštą formoje ir gaukite nuolaidas bei naujienas apie mūsų organizuojamus renginius.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Tel. nr.: +37060904881
El. Paštas.: renginiukomanda@gmail.com